امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شبکه های اجتماعی

در این مقاله سعی شده که اشتباهات رایج کسب کارها در فضای مجازی را معرفی کنیم که باید از آن دوری کرد، شبکه های مجازی هموراه هر روزه با نرخ باورنکردی در حال رشد هستند و با این حال راهکارهایی غلطی وجود دارد که باید از آنها دوری کرد و یا کارهای که باید به متد صحیح به انجام آنها پرداخت، ما همواره در شبکه مجازی با اشتباهات و راهکارهای آشنا میشویم که بیشتر از سمت افراد نا اگاه صورت میگیرد،در این مقاله سعی شده که این اشتباهات رایج را معرفی کنیم،


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کمپین تبلیغاتی

تا جایی که ما اطلاع داریم بیشتر شرکت ها و سازمانها امروزه به دنبال این موضوع هستند که سرمایه زیادی بر روی تبلیغات صرف نکنند اما از دید ما این مورد به هیچ عنوان به هیچ سازمان و یا شرکتی توصیه نمی شود. وقتی شما به تبلیغات همانند یک پروژه کسب و کار و افزایش بازدهی و درآمد نگاه کنید می توانید تضمین کنید که بودجه که برای تبلیغات شما استفاده میشود واقعا تاثیر خوب و طولانی مدت خواهد داشت. یک فرایند پروژه تبلیغاتی تفاوتی با خرید یک کمپانی جدید و یا تولید محصولات جدید ندارد. با انجام فرآیندهای صحیح تبلیغات، شما می توانید پروژه تبلیغاتی خود را به طور موفق تکمیل کنید و نتایج عالی از تبلیغات محصول و خدمات خود به دست آورید. ما در این مقاله قصد داریم مرحل اصلی و موجود در راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی هدفمند را بیان کنیم. برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موفق، با ما همراه باشید.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

اینفلوئنسر مارکتینگ

همانطور که میدانیم بازاریابی در شبکه های اجتماعی(سوشیال مارکتینگ) منجر به پدید آمدن شیوه های نو و تاثیر گذار برای بازایابی اینترنتی شد است . برند سازی در اینترنت  (معرفی بهتر یک کسب و کار) و در زیر مجموعه آن سئو از اهمیت بالایی برخوردار شده است. شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام به شما امکان لینک دادن به سایت و یا وبلاگ را نمی دهد ولی این شبکه مخاطبان زیادی در خود دارد و هزاران مارکت در این شبکه اجتماعی در حال فروش کالاها و خدمات خود هستند. پدیده اینفلوئنسر در شبکه اجتماعی اینستاگرام پدیدار و در این شبکه اهمیت بیشتری دارد. در سایر شبکه های اجتماعی ما بیشتر با پدیده بکلینک گیری و جذب مخاطب برای سایت، شاهد روشهایی برای بالابردن رتبه سایت در موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل هستیم. در اینستاگرام ما باید کالا و خدمات خود را مستقیما عرضه کنیم. این موضوع باعث شد که افرادی که در زمینه خاصی تخصص دارند و مخاطبان بالایی هم دارند بتوانند بعنوان اینفلوئنسر درآمد های بالایی از اینستاگرام کسب کنند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

رشد کسب و کارهای آنلاین

اگر مدیر یک کسب و کار کوچک و یا یک سازمان بزرگ هستید، قطعاً اهمیت وب و تلفن همراه و شبکه های اجتماعی را به‌خوبی درک می‌کنید. همه‌ی مشتریان شما ، چه آن‌ها که می‌خواهند غذای خود را آنلاین سفارش دهند و چه آن‌ها که به دنبال اطلاعات خاصی هستند، از موتورهای جستجوی اینترنتی و شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید مشتریان بالقوه‌ی بیشتری با جستجوی اینترنتی به وب‌سایت شما دست پیدا کنند، و کسب کار شما در فضای  وب و شبکه های مجازی محبوب تر شود و باید اولویت‌های موتورهای جستجو  و اصول بازاریابی اینترنتی را بشناسید.